Eindhoven – Stratumsedijk 22K

Koopprijs
€ 575.000,- k.k.
Status
Beschikbaar
Bouwjaar
2020
Soorten
inpandig
Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2

FOTO'S

Instapklaar 3-kamerappartement met royaal balkon van 22 m2, Zonnepanelen, Energielabel A en eigen parkeerplaats op toplocatie in Eindhoven!

Comfortabel wonen op de derde etage, met alle voorzieningen binnen handbereik? Dit moderne 3-kamerappartement biedt het allemaal. Met een riant balkon, een privéparkeerplaats in de parkeergarage en een praktische berging, is dit een ideale woning voor wie zorgeloos wil wonen nabij het centrum van Eindhoven.

Het appartement maakt deel uit van het eigentijdse complex Hoog Stratum en ligt op korte afstand van het bruisende stadscentrum, diverse parken en op circa 1,5 km van de ASML High Tech Campus. Dankzij de gunstige ligging nabij de uitvalswegen A2 en A67 zijn omliggende steden snel bereikbaar.

Centrale entree
Via de fraai aangelegde voortuin bereikt u de representatieve hoofdentree met bellentableau. In de hal bevinden zich de brievenbussen, lift, trapopgang, toegang tot de bergingen en de parkeergarage.

Ontvangsthal
De ruime hal vormt het centrale punt van de woning en biedt toegang tot alle vertrekken. Hier vindt u een modern toilet met fonteintje en de meterkast.

Woonkamer
De royale living valt direct op door de grote raampartijen en de prettige lichtinval. De warme PVC-vloer geeft het geheel een stijlvolle uitstraling. Via de schuifpui, voorzien elektrische screens, loopt u zo het terras op, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen.

Keuken
De open keuken heeft een strak, modern design met een keramisch werkblad. De keuken is uitgerust met hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, combi-oven, vaatwasser en koel-vriescombinatie. De open opstelling zorgt voor een fijne verbinding met de woonkamer, ideaal tijdens het koken en ontvangen van gasten.

Slaapkamers
De hoofdslaapkamer is ruim en licht, met groot raam en elektrische screen. Er is volop plaats voor een tweepersoonsbed en een royale kast.
De tweede slaapkamer is eveneens licht en netjes afgewerkt, perfect als logeerkamer, thuiswerkplek of hobbyruimte.

Badkamer
De moderne badkamer is volledig betegeld en voorzien van een ruime inloopdouche, 2e toilet en een wastafel met meubel.

Interne berging
De praktische berging herbergt de wasmachineaansluiting, de Intergas cv-ketel (2020), de omvormer voor de Zonnepanelen en de mechanische ventilatie. Daarnaast is er voldoende ruimte voor extra opslag.

Buitenruimte
Het balkon biedt verrassend veel ruimte voor een lounge- of eethoek. biedt direct toegang tot een opvallend royaal en tevens overdekt balkon op het zuidwesten met uitzicht over de gezamelijke binnentuin.

Parkeren & berging
In de afgesloten parkeergarage beschikt u over een eigen parkeerplaats. Daarnaast is er een eigen berging aanwezig, ideaal voor fietsen en extra opslag. U kunt er ook voor kiezen om uw fiets in de algemene fietsenberging te plaatsen.

Brochures met plattegronden